Categories
Porady dla kredytobiorców

Tanio pożyczyć pieniądze bez zdolności kredytowej ?

Co zrobić gdy nasza zdolność kredytowa się wyczerpuje ?

W dzisiejszych czasach mamy dość szeroki dostęp do różnego rodzaju produktów finansowych, co z jednej strony jest pozytywnym zjawiskiem, ale z drugiej wystawia nas na wiele pokus.

Mając bowiem takie możliwości, chętnie z nich korzystamy, ponieważ dzięki temu możemy zaspokoić wiele swoich potrzeb – istotnych i mniej istotnych. Nie zawsze kończy się to dla nas dobrze. Najgorzej, jeśli nie potrafimy racjonalnie ocenić swoich możliwości finansowych, a te przecież mają swoje granice.Są zdeterminowane wysokością naszych zarobków. Sporą ich część przeznaczmy na podstawowe koszty utrzymania, a mianowicie na opłacenie rachunków i zakup żywności. Zwykle nie zostaje nam zbyt wiele, a przecież trzeba jeszcze spłacać raty – znalezienie osoby nie mającej na swym koncie przynajmniej jednego kredytu jest obecnie trudne. W pewnym momencie bank jednak odmawia nam przyznania kredytu, gdyż nasza zdolność kredytowa po prostu się wyczerpała – nie wszyscy mamy świadomość tego, że nie jest ona czymś nieograniczonym. Co wtedy? Wtedy przeważnie udajemy się do firm pożyczkowych oferujących pożyczki gotówkowe od ręki, bez nadmiernie rozbudowanych formalności, weryfikacji nie ulega tu nasza finansowa historia.

Jeśli przeczytasz ten artykuł to być może znajdziesz dla siebie rozwiązanie i dowiesz się gdzie dostać chwilówkę bez zdolności kredytowej i będziesz mógł cieszyć się z pozyskanej gotówki.

Pożyczkę pozabankową może otrzymać praktycznie każdy, bez względu na to ile zarabia, czy ma długi i jakie jest jego źródło dochodów. Nie wolno jednak zapominać przy tej okazji o paru sprawach, a przede wszystkim o tym, że wybór firmy pożyczkowej nie może być przypadkowy. Kwestię, z którą z nich podpisać umowę trzeba bardzo dokładnie przemyśleć.